Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Daha hızlı, daha güvenli bir internet deneyimi için lütfen tarayıcınızı güncelleyin

Aruni Dizayn, deneyimli ve uzman kadrosu ile 2010 yılından günümüze mutfak tasarımları ve dekorasyonları üzerine hizmet vermektedir. Kreatif ekibi ile çağdaş ve yenilikçi bir vizyona sahip olan şirketimiz, imzasını attığı her alanı eşsiz bir görünüme kavuşturmayı başarmıştır.

Siz değerli müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmak amacıyla çıktığımız bu yolda Mopa, Franke, Dekton, Belenco, Silestone, Çimstone, Kütahya Seramik, E.C.A., Serel, Isvea ve Artemis gibi Dünyanın en kaliteli markalarının yetkili satıcılığını ve uygulamasını yapmaktayız.

Estetik ve modern çizgisi, farklı tasarımlarıyla modüler mutfağın olanaklarını genişleten Aruni Dizayn, kişiye özel ihtiyaçlara cevap verebilmek ve mutfakta farklı çözümlerle müşteri beklentilerini karşılayabilmek üzere ürün gamını her geçen gün zenginleştirmektedir.

Villa ve özel daireler dekore etmenin yanı sıra, oteller, kafeler ve restoran dekorasyonuna ağırlık vermekteyiz. Yaşam alanlarınızı her seferinde yeni baştan yaratıyor, hayallerinizdeki mekânları sizler için tasarlayıp uygulamaya geçirerek kullanımınıza sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizi firmamızın en büyük paydaşı olarak görüyor, sizlerin her koşulda beklentinizi önemsiyor ve tercihlerinize saygı duyuyoruz. Her seferinde beklentilerin daha üzerinde sonuçlar üreterek sizleri şaşırtmayı görev biliyoruz.

Özenle seçilmiş çalışanlarımız Aruni Dizayn ailesinin bir ferdidir. Titiz ve özverili çalışanlarımız ile saygı ve dayanışma içerisinde sizlere hizmet vermekteyiz. Çalışma prensibinin ve çalışma inceliklerinin bizim için çok önemli olduğunu bilmenizi isteriz…