Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Daha hızlı, daha güvenli bir internet deneyimi için lütfen tarayıcınızı güncelleyin

Mopa

Lider mutfak firmalarından olan Mopa, ürünlerinin tamamına yakınını kendi bünyesinde üreten, Türkiye'deki tek ve ilk firmadır. Üretiminin tamamını bilgisayar kontrollü otomatik makineler ile yapmaktadır. Teknolojik gelişmeleri sürekli olarak yakından takip ederek, bu gelişmeleri ürünlerine yansıtmaktadır.

Son teknoloji makinelerle donatılmış 10.000 m2'lik üretim alanı, yurt içi ve yurt dışı 30'un üzerinde satış noktaları ile kurulduğundan bu zamana kadar yüzbinlerce aileyi bireysel satışlarla mutfak sahibi yapmıştır. MOPA mağazalarında tüketici ihtiyaç duyduğu teknik ve tasarım konularında eksiksiz destek almakta, bilgisayar ortamında çizimi yapılan mutfağını her türlü detayı ile görebilmektedir.

Sektöründeki yenilikleri güncel olarak takip eden MOPA, hazır ahşap mutfak üretimi yapan firmalar içerisinde en fazla modül sayısına sahiptir.

Hammaddenin girişinden ürünün tüketicinin evine montajlanmasına kadar her aşamada yaşanan kalite kontrol,yaratıcı ama aynı zamanda kullanış kolaylığını esas alan tasarımlar ve kullanıcının karşılaşabileceği her türlü sorunu çözmek için çalışan satış sonrası destek ekipleriyle sektörde farklılığını ispat etmiştir. İşte bu farklılık ile MOPA MUTFAK nesilden nesile tavsiye edilen bir marka haline gelmiştir.