Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Daha hızlı, daha güvenli bir internet deneyimi için lütfen tarayıcınızı güncelleyin
Feroe

Dekton

Dekton, iç mekan uygulamaları için eşsiz özelliklere sahiptir, aynı zamanda güneş ışınlarına karşı üstün direnci sayesinde dış mekan uygulamaları için de idealdir. Çok yönlü kullanım seçeneklerine sahip mükemmel bir malzemedir.

 

Dekton Mutfak Tezgahları

Dekton, özel “TSP” teknolojisi sayesinde doğal taşların uğradığı metamorfik değişimleri yansıtan, Cosentino’nun yenilikçi yüzeyidir. En iyi mutfakların dostu olan benzersiz işlevsel ve estetik özellikler sunar. Dekton’un ham maddeleri sayesinde ortaya, tüm mutfak kullanım alışkanlıklarına hitap eden sofistike bir malzeme çıkmıştır. Çok yönlü karakteristiği, iç ve dış mekanlar için tasarlanan tezgahlarda malzemenin tüm üstün özelliklerinden faydalanılmasına izin verir.

 

Dekton İle Açık Hava Mutfakları

UV ışınlarına karşı yüksek dayanıklılık, açık hava tezgahı kullanıma olanak verirken rengin solmamasını ve dokusunun bozulmamasını sağlar.    Dekton açık hava mutfağınız ile iç mekan işlevselliğini ve estetiğini kaybetmeden, arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte yemek, parti ve ev dışı etkinliklerinin tadını çıkarabilirsiniz.